W pucharze z Wólczanką

Trzecioligowa Wólczanka Wólka Pełkińska będzie przeciwnikiem naszej drużyny w półfinale rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Mecz rozegrany zostanie na jarosławskim stadionie w środę 2 października o godzinie 15.00.

W ćwierćfinale rywalem Wólczanki była grająca na co dzień w klasie okręgowej Granica Stubno. Spotkanie tych drużyn miało zostać rozegrane dzisiaj, lecz zespół ze Stubna zrezygnował z gry i oddał mecz walkowerem.

Dla jarosławian, którzy do półfinału awansowali po wygranej 7:0 w Orłach, pojedynek z Wólczanką będzie pierwszym pucharowym starciem z tym rywalem od okręgowego finału w 2017 roku, zakończonego zwycięstwem naszej drużyny 2:1.

Wprawdzie w lipcowym sparingu JKS przegrał z Wólczanką bardzo wyraźnie, jednak ze starć w Pucharze Polski ma wyłącznie pozytywne wspomnienia (fot. Dominika Ospelt)

W zeszłym tygodniu poznaliśmy także pozostałych półfinalistów. Zostali nimi: Sokół Sieniawa, który wygrał z Piastem Tuczempy, oraz Orzeł Przeworsk, który pokonał Wiązownicę.

Wyniki ćwierćfinałów
środa (18 września)
Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa  0:3
Buczek 26, Skrzypek 70, 84

GKS Orły – JKS Jarosław  0:7
Krzyczkowski 3, 20, Ptasznik 26, Kopcio 58, Bała 65, Pawlak 88, 90

Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica  2:1
Czyrny 24, 37 – A. Gil 14

wtorek (24 września)
Granica Stubno – Wólczanka Wólka Pełkińska  0:3 (wo)

Pary półfinałowe
Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa
JKS Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.