Jubileusz 110-lecia klubu

Już w następną sobotę (12 października) Jarosławski Klub Sportowy czeka wielkie święto. Tego dnia obchodzić będziemy jubileusz 110-lecia najstarszego klubu sportowego naszego miasta!

Mecz na szczycie ligowej tabeli, spotkanie pokoleń JKS oraz przyjazd gwiazd polskiej piłki – to wszystko czeka kibiców czarno-niebieskich na stadionie przy ulicy Bandurskiego! Dodatkową, towarzyszącą obchodom atrakcją, będą licytacje sportowych pamiątek z autografami: m.in. koszulek Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka oraz piłki Agnieszki Radwańskiej!

Uroczystości jubileuszowe zainauguruje o godzinie 10.30 msza św. w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego przy ulicy Grottgera (Kolonia Oficerska). O godzinie 13.00 spotykamy się na stadionie, gdzie czeka nas mecz na szczycie IV ligi JKS Jarosław – KS Wiązownica, podczas którego zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia dopingiem naszych piłkarzy. Z kolei o godzinie 15.00 zapraszamy na spotkanie pokoleń: dawne gwiazdy JKS zmierzą się z drużyną przyjaciół Bogdana Zająca, w której wystąpią m.in. byli reprezentanci Polski!

Przy okazji swojego święta JKS pragnie także wesprzeć jednego ze swoich wychowanków. Podczas obu meczów na stadionie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz ciężko chorego byłego piłkarza naszego klubu – Arka Sękiewicza.

Wszystkich kibiców zapraszamy na Bandurskiego w sobotę 12 października. Niech cały stadion będzie czarno-niebieski!

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.