Kolejne licytacje

Z okazji nadchodzącego jubileuszu Jarosławskiego Klubu Sportowego zapraszamy na kolejne licytacje. Do wygrania koszulka Legii Warszawa z sezonu 2017-18 z autografami oraz udział w meczu Gwiazd JKS z Przyjaciółmi Bogdana Zająca!

Koszulkę warszawskiej Legii z podpisami piłkarzy przekazała na licytację akademia piłkarska naszego klubu (serdecznie dziękujemy!). Dodatkową atrakcją związaną z jubileuszem jest z pewnością możliwość wylicytowania udziału w meczu Gwiazdy JKS – Przyjaciele Bogdana Zająca!

To już kolejne licytacje, z których dochód przeznaczony będzie na leczenie chorego Arka Sękiewicza, wychowanka naszego klubu. Jako że Arek związany był podczas swojej kariery także z Kamaksem Kańczuga, dodatkowo zbiórka pieniędzy przeprowadzona zostanie również podczas sobotniego meczu klasy okręgowej MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce.

Wszystkie licytacje prowadzone są na naszym profilu na facebooku (TUTAJ).

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.