Dojazd

Do stadionu JKS przy ulicy Bandurskiego można dojechać z centrum miasta linią autobusową nr 0 (kierunek osiedle Piłsudskiego) oraz linią nr 16.

Aby dojechać od strony Rzeszowa, należy zjechać z autostrady A4 na zjeździe w kierunku Jarosławia, a następnie zjechać z drogi nr 94 na pierwszym zjeździe przed obwodnicą (kierunek: centrum). Następnie jechać prosto (2,4 km) ulicą Krakowską aż do skrzyżowania z ulicą Konfederacką (obok stacji benzynowej i myjni samochodowej), po czym skręcić w lewo i jechać prosto (600 m) do skrzyżowania ulic Konfederackiej i Bandurskiego. Stadion znajduje się po lewej stronie skrzyżowania.

Do stadionu można również dotrzeć, jadąc obwodnicą. Wówczas należy zjechać z niej na kolejnym zjeździe (Leżajsk / centrum) w kierunku centrum. Po przejechaniu prosto ulicy Pełkińskiej (1,3 km), skręcić w prawo (przed stacją benzynową) i ponownie w prawo (obok parku miejskiego) w ulicę Bandurskiego. Jechać prosto (700 m) aż do stadionu.

Identycznie wygląda dojazd z kierunku Lubelszczyzny drogą nr 77 (przez miejscowość Pełkinie).

Natomiast w przypadku dojazdu drogami nr 870 (od strony Sieniawy) lub 865 (od strony Tomaszowa Lubelskiego), należy wjechać do centrum miasta (prosto ok. 2 km ulicami: Zamkową, Tarnowskiego, Grunwaldzką). Na trzecim skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną (skrzyżowanie ulicy Grunwaldzkiej i Konfederackiej) skręcić w prawo i jechać prosto (750 m) do parku miejskiego. Przed samym parkiem skręcić w lewo w ulicę Bandurskiego i jechać prosto (700 m) aż do stadionu.