Transfery

sezon 2018/19 – wiosna

Przybyli / mogą przybyć:

Michał Borowiec (bramkarz, 1997) – powrót do treningów
Łukasz Gwóźdź (obrońca, 1997) – Resovia (ostatnio Korona Rzeszów)
Jakub Kucharski (obrońca, 2002) – SMS Jarosław
Kacper Rabczak (obrońca/pomocnik, 2003) – SMS Jarosław (ostatnio Start Pruchnik)
Paweł Załoga (obrońca, 1975) – Polonia Przemyśl
Albert Krzyczkowski (pomocnik, 2003) – SMS Jarosław
Hubert Świecarz (pomocnik/napastnik, 2003) – Giganci Radymno (ostatnio SMS Jarosław)
Aleks Kopcio (napastnik, 2002) – SMS Jarosław

Odeszli / mogą odejść:

Andrzej Mikus (bramkarz, 1997) – ?
Patryk Broda (obrońca, 1993) – Sokół Sieniawa
Dawid Kuliga (obrońca, 1996) – Avia Świdnik
Tomasz Przewoźnik (obrońca, 1997) – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wadim Ukrainec (pomocnik, 1992) – powrót na Ukrainę
Kamil Bała (napastnik, 2000) – Wólczanka Wólka Pełkińska
Kacper Benc (napastnik, 2001) – Piast Tuczempy
Bartłomiej Raba (napastnik, 1990) – KS Wiązownica

sezon 2018/19 – jesień

Przybyli / mogą przybyć:

Dawid Kuliga (obrońca, 1996) – Karpaty Krosno
Tomasz Przewoźnik (obrońca, 1997) – Wólczanka Wólka Pełkińska
Maciej Saramak
(obrońca, 1979) – Czarni Pawłosiów

Artur Bańka (pomocnik, 1986) – Polonia Przemyśl
Paweł Oziębło (pomocnik, 1996) – Stal Stalowa Wola

Mateusz Jurczak (pomocnik, 1989) – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sebastian Pawlak (napastnik, 1993) – KS Wiązownica
Dominik Lis (bramkarz, 1999) – z juniorów
Hubert Kołcz (obrońca, 2000) – z juniorów
Maksymilian Szakiel (obrońca, 1999) – z juniorów
Adrian Brodowicz (pomocnik, 1999) – z juniorów
Karol Ptasznik (pomocnik, 1999) – z juniorów
Jakub Bąk (napastnik, 1999) – z juniorów

Odeszli / mogą odejść:

Filip Adamczyk (bramkarz, 1997) – Pilica Białobrzegi
Jakub Konefał (obrońca, 1996) – Wisła Sandomierz
Dominik Ochał (obrońca, 1996) – Sokół Sieniawa
Piotr Rogala (obrońca, 1995) – Górnik Łęczna
Jan Pelc (pomocnik, 1999) – Sokół Sieniawa
Patryk Pękala (pomocnik, 1997) – wyjazd zagranicę
Bartłomiej Purcha (pomocnik, 1998) – Sokół Sieniawa
Rafał Surmiak (pomocnik, 1996) – Sokół Sieniawa
Marcin Szymczak (pomocnik, 1997) – Soła Oświęcim
Geronimo Viscovich (pomocnik, 1987) – Wólczanka Wólka Pełkińska
Michał Wawryszczuk (pomocnik, 1997) – Stal Kraśnik
Patryk Andreasik (napastnik, 2000) – Polonia Przemyśl
Dawid Pałys-Rydzik (napastnik, 1996) – Izolator Boguchwała
Krzysztof Zawiślak (napastnik, 1993) – Chełmianka Chełm