Terminarze
JKS
jesień 2017
aktualizacja: poniedziałek 2 października 2017 (20:04)
D
mecz u siebie |
W
mecz na wyjeździe |
Data |
Seniorzy |
Juniorzy
starsi |
Juniorzy
młodsi |
Juniorzy
młodsi B |
Trampkarze
starsi |
Trampkarze
młodsi |
Młodzicy
starsi |
Młodzicy
młodsi |
|
|
1999-2000 |
2001-2002 |
2002 |
2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
|
A. Baran |
J. Mikłasz |
M. Blok |
T. Kiwior |
B. Piela |
B. Piela |
B. Piela |
P. Czopik |
12.08.
sobota |
Orlęta Radzyń
W (17.00) |
|
|
|
|
|
|
|
13.08.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
15.08.
wtorek |
Avia Świdnik
D (17.00) |
|
|
|
|
|
|
|
19.08.
sobota |
KSZO
W (17.00) |
Ekoball Sanok
D (11.00) |
Siarka
W (13.00) |
|
|
AP Sanok
D (13.30) |
|
|
20.08.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.08.
piątek |
Podhale
D (17.00) |
|
|
|
|
|
|
|
26.08.
sobota |
|
Rzemieślnik
D (11.00) |
Resovia
D (13.30) |
|
Czarni Jasło
D (16.00) |
Czarni Jasło
D (17.30) |
|
|
27.08.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
29.08.
wtorek |
|
|
|
|
Unia N.S.
W (15.00) |
Unia N.S.
W (16.30) |
|
|
30.08.
środa |
Podlasie
W (17.00) |
Polonia
W (13.00) |
Polonia
W (11.00) |
|
|
|
|
|
02.09.
sobota |
Resovia
D (16.00) |
|
Czarni Jasło
W (13.30) |
Kor. Trójczyce
W (11.00) |
|
|
P. Przeworsk
W (9.00) |
|
03.09.
niedziela |
|
Lechia Sędz.
D (11.00) |
|
|
Ekoball Sanok
D (13.30) |
Ekoball Sanok
D (15.15) |
|
MKS Kańczuga
W (11.00) |
06.09.
środa |
Rozt. Narol
W (16.30) |
|
|
|
|
|
|
|
08.09.
piątek |
|
Stal II Mielec
W (15.00) |
|
|
|
|
|
|
09.09.
sobota |
|
|
DAP Dębica
D (11.00) |
Bł. Wierzbna
D (13.30) |
Gryf Mielec
W (12.00) |
Rzemieślnik
W (13.00) |
|
|
10.09.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
San Jarosław
D (11.00) |
12.09.
wtorek |
|
|
Stal St. Wola
W (13.00) |
|
|
SMS Jarosław
D (13.00) |
Unia Łukawiec
D (16.00) |
|
13.09.
środa |
Motor Lublin
W (19.00) |
|
|
|
|
|
|
|
16.09.
sobota |
|
Gryf Mielec
W (10.00) |
Stal Rzeszów
D (11.00) |
KS Koniaczów
W (11.00) |
|
Sparta Leżajsk
W (10.00) |
|
Cz. Oleszyce
W (10.00) |
17.09.
niedziela |
Karpaty
D (16.00) |
|
|
|
|
|
|
|
19.09.
wtorek |
|
|
|
|
|
|
S. Sieniawa
W (16.30) |
Wiązownica
D (17.30) |
23.09.
sobota |
Unia Tarnów
W (16.00) |
Ekoball Sanok
W (13.00) |
Siarka
D (11.00) |
Wólczanka
D (13.30) |
|
|
|
|
24.09.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.09.
wtorek |
|
|
|
|
|
AP Sanok
W (17.00) |
|
|
27.09.
środa |
|
|
|
|
|
|
Bł. Grzęska
D (17.00) |
|
29.09.
piątek |
|
|
|
|
|
|
San Jarosław
W (15.30) |
|
30.09.
sobota |
Stal Rzeszów
W (16.00) |
Rzemieślnik
W (10.00) |
Resovia
W (12.30) |
|
Czarni Jasło
W (11.00) |
Czarni Jasło
W (12.45) |
|
KS Szówsko
W (14.00) |
01.10.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
06.10.
piątek |
Spartakus
D (15.00) |
|
|
|
|
|
|
|
07.10.
sobota |
|
Polonia
D (12.00) |
Polonia
D (10.00) |
|
|
|
Przedmieście
D (15.00) |
Majdan Sien.
W (14.00) |
08.10.
niedziela |
|
|
|
Piast Tucz.
W (10.00) |
Unia N.S.
D (11.00) |
Unia N.S.
D (12.45) |
|
|
12.10.
czwartek |
|
|
|
SMS Jarosław
W (15.00) |
|
|
|
|
13.10.
piątek |
|
Lechia Sędz.
W (13.00) |
|
|
|
|
Rozt. Narol
W (16.00) |
|
14.10.
sobota |
MKS Trzebinia
W (15.00) |
|
Czarni Jasło
D (10.00) |
GKS Orły
D (12.30) |
Ekoball Sanok
W (11.00) |
Ekoball Sanok
W (13.00) |
|
|
15.10.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
TOP-9
D (11.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.
sobota |
Soła Oświęcim
D (15.00) |
|
|
Pogoń-Sokół
W (11.00) |
|
|
V. Kidałowice
D (-) |
|
22.10.
niedziela |
|
Stal II Mielec
D (11.00) |
DAP Dębica
W (14.00) |
|
Gryf Mielec
D (13.30) |
Rzemieślnik
D (15.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.
sobota |
Wiślanie
W (14.00) |
|
Stal St. Wola
D (10.00) |
MKS Radymno
D (12.30) |
|
SMS Jarosław
W (13.00) |
Z. Zarzecze
W (14.00) |
|
29.10.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04.11.
sobota |
Wisła Sand.
D (13.00) |
|
Stal Rzeszów
W (15.00) |
|
|
|
|
|
05.11.
niedziela |
|
Gryf Mielec
D (11.00) |
|
|
|
Sparta Leżajsk
D (13.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.
sobota |
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.
niedziela |
Chełmianka
W (13.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.
sobota |
Wólczanka
D (13.00) |
|
|
|
|
|
|
|
19.11.
niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|