1991/92
III LIGA
(grupa małopolska)
Runda jesienna
1) 11.08. |
D |
|
Czarni Jasło |
0-1 |
|
|
Juszczyk 71 |
|
2) 17.08. |
W |
|
Wawel Kraków |
3-1 |
|
|
Sękiewicz 46, 74, 83 - Wątor 74 |
|
3) 25.08. |
D |
|
Stal II Mielec |
1-0 |
|
|
Strawa 47 (k) |
|
4) 01.09. |
W |
|
Okocimski KS Brzesko |
1-1 |
|
|
Sękiewicz 63 - Stachura 27 |
|
5) 08.09. |
D |
|
Igloopol Straszęcin |
4-0 * |
|
|
Pruchnicki 24, Halbina 35, 85, Karpin 53 |
(anulowany) |
6) 14.09. |
W |
|
Tarnovia Tarnów |
0-0 |
|
|
|
|
7) 22.09. |
D |
|
Świt Krzeszowice |
1-3 |
|
|
Karpin 15 - Jawień 40, 46, Wietecha 52 |
|
8) 29.09. |
D |
|
Izolator Boguchwała |
1-3 |
|
|
Sękiewicz 78 - Skiba 40, Marszał 58 (k),
Sakowski 71 |
|
9) 06.10. |
W |
|
Czuwaj Przemyśl |
0-3 |
|
|
Sakowski 19, Mikulec 65 (k), 74 (k) |
|
10) 13.10. |
D |
|
Garbarnia Kraków |
0-1 |
|
|
Szewczyk 86 |
|
11) 20.10. |
W |
|
Zelmer Rzeszów |
1-2 |
|
|
Karpin 26 - Haber 41, Cieśla 90 |
|
12) 27.10. |
D |
|
Stal Sanok |
2-0 |
|
|
Malik 17 (k), Sękiewicz 23 |
|
13) 03.11. |
W |
|
Glinik Gorlice |
2-0 |
|
|
Karpin 41, 87 |
|
14) 10.11. |
D |
|
Karpaty Krosno |
1-1 |
|
|
Karpin 57 - Staroń 41 |
|
15) 17.11. |
W |
|
Unia Tarnów |
0-4 |
|
|
Palej 11, Wstępnik 20, Ropski 34, Czerwony 49 |
|
|
|
m |
pkt |
bz:bs |
z-r-p |
1. |
Unia
Tarnów |
14 |
22 |
34:8 |
11-0-3 |
2. |
Zelmer
Rzeszów |
14 |
20 |
24:12 |
9-2-3 |
3. |
Karpaty
Krosno |
14 |
18 |
23:10 |
6-6-2 |
4. |
Stal
Sanok |
14 |
17 |
22:16 |
8-1-5 |
5. |
Garbarnia
Kraków |
14 |
16 |
28:16 |
6-4-4 |
6. |
Wawel
Kraków |
14 |
16 |
19:15 |
6-4-4 |
7. |
Glinik
Gorlice |
14 |
15 |
19:17 |
5-5-4 |
8. |
Czuwaj
Przemyśl (b) |
14 |
15 |
15:17 |
6-3-5 |
9. |
Izolator
Boguchwała (b) |
14 |
13 |
16:24 |
5-3-6 |
10. |
Okocimski
KS Brzesko (b) |
14 |
12 |
16:18 |
4-4-6 |
11. |
Czarni
Jasło |
14 |
12 |
10:16 |
3-6-5 |
12. |
JKS
Jarosław (b) |
14 |
11 |
13:20 |
4-3-7 |
13. |
Stal
II Mielec |
14 |
8 |
13:26 |
2-4-8 |
14. |
Tarnovia
Tarnów (b) |
14 |
8 |
11:31 |
1-6-7 |
15. |
Świt
Krzeszowice |
14 |
7 |
13:30 |
2-3-9 |
- |
Igloopol
Straszęcin (b) |
- |
- |
- |
- |
Runda wiosenna
16) 22.03. |
W |
|
Czarni Jasło |
1-2 |
|
|
Malik 85 - Juszczyk 12, 53 |
|
17) 29.03. |
D |
|
Wawel Kraków |
1-0 |
|
|
Malik 38 |
|
18) 05.04. |
W |
|
Stal II Mielec |
1-1 |
|
|
Kawecki 76 - Bociek 32 |
|
19) 12.04. |
D |
|
Okocimski KS Brzesko |
0-0 |
|
|
|
|
20) 26.04. |
D |
|
Tarnovia Tarnów |
0-0 |
|
|
|
|
21) 03.05. |
W |
|
Świt Krzeszowice |
2-2 |
|
|
Sękiewicz 20, Zając 76 - Jawień 29, Wietecha 30 |
|
22) 10.05. |
W |
|
Izolator Boguchwała |
1-1 |
|
|
Zając 71 - Janicki 89 |
|
23) 17.05. |
D |
|
Czuwaj Przemyśl |
2-0 |
|
|
Kawecki 32, Malik 89 |
|
24) 23.05. |
W |
|
Garbarnia Kraków |
1-1 |
|
|
Kawecki 74 - Szewczyk 19 |
|
25) 31.05. |
D |
|
Zelmer Rzeszów |
1-3 |
|
|
Zając 76 - Korab 26, Cieśla 73, 83 |
|
26) 06.06. |
W |
|
Stal Sanok |
2-1 |
|
|
Sękiewicz 39, Wyczawski 75 - B. Kawecki 37 |
|
27) 10.06. |
D |
|
Glinik Gorlice |
3-0 |
|
|
Sękiewicz 16, Kawecki 72, Karpin 83 |
|
28) 14.06. |
W |
|
Karpaty Krosno |
1-3 |
|
|
Cwynar 49 (s) - Ząbek 58, 89, Zinicz 80 |
|
29) 21.06. |
D |
|
Unia Tarnów |
2-2 |
|
|
Makarowski 53, Malik 88 (k) - Świątek 24,
J. Hajduk 72 |
|
|
|
m |
pkt |
bz:bs |
z-r-p |
1. |
Karpaty
Krosno |
28 |
46 |
55:13 |
20-6-2 |
2. |
Unia
Tarnów |
28 |
41 |
73:30 |
19-3-6 |
3. |
Zelmer
Rzeszów |
28 |
38 |
46:26 |
17-4-7 |
4. |
Stal
Sanok |
28 |
33 |
49:31 |
15-3-10 |
5. |
Garbarnia
Kraków |
28 |
32 |
43:32 |
11-10-7 |
6. |
Wawel
Kraków |
28 |
28 |
34:33 |
11-6-11 |
7. |
JKS
Jarosław (b) |
28 |
26 |
31:36 |
8-10-10 |
8. |
Czarni
Jasło |
28 |
26 |
28:33 |
8-10-10 |
9. |
Okocimski
KS Brzesko (b) |
28 |
25 |
37:39 |
8-9-11 |
10. |
Czuwaj
Przemyśl (b) |
28 |
25 |
27:36 |
9-7-12 |
11. |
Stal
II Mielec |
28 |
24 |
37:48 |
9-6-13 |
12. |
Izolator
Boguchwała (b) |
28 |
24 |
32:51 |
9-6-13 |
13. |
Glinik
Gorlice |
28 |
23 |
32:44 |
8-7-13 |
14. |
Tarnovia
Tarnów (b) |
28 |
18 |
18:49 |
2-14-12 |
15. |
Świt
Krzeszowice |
28 |
11 |
18:59 |
3-5-20 |
- |
Igloopol
Straszęcin (b) |
- |
- |
- |
- |
Awans
do II ligi:
Karpaty
Spadek do klasy R:
Świt
Spadek z II ligi:
Cracovia, Sandecja Nowy Sącz
Awans z klasy R:
Kabel Kraków, Pogoń Leżajsk, Kamax Kańczuga
Kolejność lig: I
liga > II liga (2 grupy) > III liga (9
grup) > klasa R > klasa O >
klasa A
Igloopol Straszęcin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej -
wyniki drużyny anulowano
Po
zakończeniu sezonu powiększono III ligę do 18 drużyn, dlatego
spadku uniknęły Glinik Gorlice i Tarnovia Tarnów
Prezes
Józef Maziarek
Trener
Marek Strenczak (mecze 1-29)
Kadra
|
ur. |
|
mecze |
gole |
bramkarze |
|
|
|
|
Ryszard Kulpa |
1966 |
|
26 |
|
Dariusz Stęchły |
1972 |
|
4 |
|
obrońcy |
|
|
|
|
Wiesław Hajduk |
1961 |
|
20 |
|
Mariusz Orzechowski |
1972 |
|
19 |
|
Marek Strawa |
1962 |
|
29 |
1 |
Stanisław Wójcicki |
1966 |
|
4 |
|
Bogdan Zając |
1972 |
|
28 |
3 |
pomocnicy |
|
|
|
|
Witold Baran |
1974 |
|
1 |
|
Jacek Dolecki |
1969 |
|
1 |
|
Andrzej Kawecki |
1960 |
|
28 |
4 |
Zbigniew Kędzior |
1970 |
|
21 |
|
Robert Makarowski |
1970 |
|
28 |
1 |
Wasyl Malik |
1968 |
|
22 |
5 |
Waldemar Wyczawski |
1967 |
|
26 |
1 |
napastnicy |
|
|
|
|
Adam Halbina |
1964 |
|
18 |
2 |
Wasyl Karpin |
1967 |
|
22 |
7 |
Dariusz Pietryna |
1970 |
|
19 |
|
Marek Pruchnicki |
1971 |
|
9 |
1 |
Krzysztof Romanow |
1968 |
|
3 |
|
Arkadiusz Sękiewicz |
1972 |
|
27 |
9 |
Robert Żelazny |
1972 |
|
14 |
|
|